Turkish Gaming Community

Post » Mon Sep 15, 2008 8:03 pm

arkadaslar ?ncelikle herkese merhaba. ben bir ka? gündür demosunu oynuyorum oyunun ve orjinal olarak al?p devam etmek i?in can atanlardan?m.demosunu oynad?g?m s?ralarda dikkat ettigim konulardan biriside daha simdiden oyun icinde klanlar?n kurulmus olmasi. her ne kadar demo da bunu yapmak zor olsada cogu oyuncu isimlerinin baslar?na tag lar yazm?s durumdalar. bende hemen buraya girip bizimde bir clan?m?z var m? diye merak ettim ancak ya ben g?remedim yada düsündügüm gibi ?yle bir basl?k yoktu. biliyorum daha oyunun c?kmas?na 9 güne yak?n bir zaman dilimi var ama ?imdiden bizlerin bir planlama i?ine girmesi lazim diye düsünüyorum. yani b?yle güzel bir oyunu yapan ve sekt?rde bence zirve yaparak en üst basamaga gelmis ki?iler gibi bizimde oyun i?inde kurdugumuz klanlarla en üst basamaklarda olarak onlara destek vermemizin ?ok iyi olacagini düsünüyorum.umar?m sizlerde benim gibi dü?ünüyorsunuzdur ve burdan dü?üncelerinizi payla??rsan?z ?ok yararl? olacakt?r.?imdiden herkese tesekkür ediyorum ve herkese iyi oyunlar diliyorum:)
GEo LIme

Return to Crysis